ul. Kolejowa 3-4, 58-570 Jelenia Góra
tel/fax: (075) 755 61 50
O firmie

Wszystko zaczęło się w roku 1986, kiedy to obecny Prezes firmy zarejestrował działalność rzemieślniczą pod nazwą „RENOBUD” Renowacja i konserwacja zabytków architektury.

Przez kolejne lata firma ewoluowała, zmieniając swoją osobowość prawną. Od roku 1995 działa jako „RENOBUD 1” Sp. z o.o. Renowacja i konserwacja zabytków architektury. Ponad 30 lat pracowaliśmy przy remontach i renowacji 120 obiektów zabytkowych, a w około 30 z nich pełniliśmy funkcję Generalnego Wykonawcy.

„RENOBUD 1” wykonuje pełny zakres robót, od murarsko-tynkarskich, sztukatorskich, kamieniarskich poprzez ciesielskie, stolarskie, malarskie na dekarskich kończąc.

W ciągu tych ponad 30 lat wypracowaliśmy wiele metod i technologii konserwacji i odtwarzania substancji zabytkowej. Bazując na doświadczeniach dawnych mistrzów, zgłębiając ich wiedzę oraz korzystając z wysokiej klasy fachowców, roboty nasze cechuje duża staranność wykonania i dbałość o detal. Znajomość starych technik, biegłość i umiejętność w posługiwaniu się nimi,  w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, w pracach na obiektach zabytkowych zdobywa uznanie naszych inwestorów i zleceniodawców.

W IX-tej edycji „Dolnośląska Budowa Roku” 2010-2011 r. remontowany przez naszą firmę Pałac Aleksandrów w Samotworze został wyróżniony II nagrodą w konkursie.

Działalność firmy zasadza się na trzech podstawowych działach:

Top